small_car2

Par mums

Mēs sniedzam profesionālus tīrīšanas pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem un valsts iestādēm. Par tīrību mūsu klientu īpašumos rūpējamies jau vairāk kā 5 gadus, šī pieredze un zināšanas, mums ļauj sasniegt augstāko tīrības pakāpi, katrā tīrīšanas reizē. 

Profesionāla un ātra apkalpošana mūs padarījusi par vienu no pieprasītākajiem pakalpojuma sniedzējiem mūsu darbības reģionā. Mēs ikdienā apkalpojam klientus Rīgā, kā arī izbraucam pie klientiem visā Latvijā.

Tīrīšanā izmantojam tikai sertificētus produktus. Mūsu tīrīšanas tehnoloģijas un līdzekļi ir ekoloģiski tīrī un 100% nekaitīgi cilvēka veselībai. Garantējam vieglu un patīkamu pieredzi, un labāko rezultātu katrā tīrīšanas reizē. 

men1

Vienkārši un ērti

Mēs saprotam, jūsu ikdiena ir aizņemta. Ir nebeidzami daudz darāmā, tāpēc svarīgi ir veltīt pietiekami daudz laika galvenajām prioritātēm- darbībām, kas ļauj sasniegt vēlamo labklājību un dzīves piepildījumu. Taču ikdienas steigā nedrīks aizmirst parūpēties par savu vērtīgāko īpašumu – mājokli.

Uzticiet mums rūpes par kārtību Jūsu īpašumā, tas ir pavisam vienkārši. Sazinieties ar mums, lai pieteiktu pakalpojumu. Un mūsu profesionālā komada ieradīsies pie Jums precīzi norunātajā laikā un paveiks savu darbu nevainojami.

Jūsu mājoklis būs Jums pateicīgs!

Dabai un veselībai draudzīgi

Mēs pievēršam īpašu uzmanību mūsu klientu un darbinieki veselībai, kā arī rūpējamies par dabu un Jūsu īpašumu. Tāpēc darbu izpildē neizmantojam spēcīgus ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus. Izvēloties mūsu pakalpojumus – logu mazgāšanu, mēbeļu tīrīšanu, paklāju tīrīšanu, vai augstspiediena mazgāšanu – variet būt pārliecināti, ka darbu izpildē izmantojam tikai veselībai un dabai draudzīgus līdzekļus, kas bioloģiski sadalās.

Uzticiet rūpas par tīrību mums, mēs gādāsim par mierīgu prātu Jums.

Jaunākās tehnoloģijas

Darbu izpildē izmantojam modernāko inventāru un tīrīšanas tehnoloģijas, tās nodrošina ātru, drošu un kvalitatīvu servisu. Profesionālas iekārtas, kā teleskopiskā logu mazgāšanas iekārta, vai jumta tekņu sūcējs nodrošinās to, ka darbu izpilde tiek veikta darbiniekam atrodoties uz zemes, kas ievērojami uzlabo drošību Jūsu īpašumā, tajā pašā laikā nodrošinot augstāko darbu izpildes kvalitāti.

Mūsu vīzija

Nodrošināt un veicināt veselībai un videi draudzīgu tīrīšanas pieredzi visiem mūsu klientiem un darbiniekiem. Veicināt ekoloģiski tīru un dabiski pārstrādājamu produktu izmantošanu vidē, kurā uzturāmies ikdienā.